LAZER EPİLASYON, MEDİKAL CİLT BAKIMI VE DERMATERAPİ (DERMAPEN DERMAROLLER) UYGULAMALARI BIODERMA ITALIANA ESTETICA LAZER EPİLASYON VE MEDİKAL CİLT BAKIMI SOSYAL MEDYA TAKİBİ MEDİKAL CİLT BAKIMI, MEDİKAL CİLT BAKIMI VE DERMATERAPİ (DERMAPEN DERMAROLLER) UYGULAMALARIBIODERMA ITALIANA ESTETICA LAZER EPİLASYON, DERMAPEN VE MEDİKAL CİLT BAKIMI UYGULAMALARIMIZI  INSTAGRAMDAN TAKİP EDİN          BIODERMA ITALIANA ESTETICA LAZER EPİLASYON, MEDİKAL CİLT BAKIMI VE DERMAPEN UYGULAMALARIMIZI TWITTER DAN TAKİPBIODERMA ITALIANA ESTETICA DERMAPEN VE LAZER EPİLASYON UYGULAMALARIMIZI FACEBOOKTAN TAKİP EDİN
ERKEKLERE İÇİN LAZER EPİLASYON, DERMAPEN VE MEDİKAL CİLT BAKIMI UYGULAMALARIERKEKLER İÇİN LAZER EPİLASYON VE ESTETİK UYGULAMALARERKEKLERE İÇİN LAZER EPİLASYON VE DİĞER ESTETİK UYGULAMALARERKEKLER İÇİN LAZER EPİLASYON-MEDİKAL CİLT BAKIMI-DERMAPEN  VE ESTETİK UYGULAMALARIMIZ

KALICI MAKYAJ

KALICI MAKYAJ

Micro Picmentation, Türkçe adıyla kalıcı makyaj tamamen doğal ve mineral renklerin, mikro boyuttaki tek kullanımlık ve steril edilmiş iğnelerle uygulama yapılacak bölgedeki derinin altına yerleştirilmesi tekniğidir. Kalıcı makyaj ile dövmenin aynı şey olduğu iddia edilse de belirgin farklılıklar vardır. Kalıcı makyajda kullanılan cihazlar dövme amaçlı  kullanılan cihazlardan farklıdır. Kalıcı makyaj uygulamalarında kullanılan iğneler dövmede kullanılanlara göre çok daha incedir ve mürekkep yerine uygulama bölgesindeki deri altına tamamen doğal olan pigment enjeksiyonu yapılır.

Kalıcı makyaj yüzünüzde kaş, dudak ve göz bölgelerine rahatlıkla uygulanabilmektedir. Uygulama sonrası gözler, kaşlar ve dudaklar daha belirgin hale gelir. Bu belirginlik normal makyajın abartısından çok uzaktır. Kalıcı makyaj uygulaması ile yüzdeki ifade daha net bir hale getirilir, yüzdeki kontrastlar arttırılır, hatlar belirginleştirilir ve  bazı kusurlar giderilir. Kalıcı makyajda pigmentler deri altına yerleştirildiğinden pastel, yumuşak, ve sıcak bir görünüm elde edilir. Karşınızdaki tamamen doğal bir görüntü ile karşı karşıyadır. Kalıcı makyaj sonrası isterseniz üzerine klasik kozmetik makyaj da yapılabilirsiniz

Kalıcı makyaj sabah yeni uyandığınızda, henüz daha yatağınızdayken, duştan yeni çıktığınızda veya yüzerken her an her yerde makyajlı ama doğal bir görünümde olmanızı sağlar. Makyajınız gün boyunca bozulmaz ve hep taze kalır. Çağımızın yoğun temposu, bayanların günlük koşuşturma içerisinde bir de bakımlı olmaya zaman harcamaları ile çekilmez hale gelmektedir. Kalıcı makyaj uygulamaları çağımız modern kadınının en büyük yardımcısıdır. Onlar her yerde ve her ortamda daima güzel, daima bakımlı ve daima makyajlıdırlar.  İtina ile şekillendirdiğimiz kaşları, dudak kontürleri ve hafif sürmeleri yıllarca onları terk etmez.

Kalıcı makyaj uygulamaları herkese yapılabilir. Sarışın ve beyaz tenli kişiler kalıcı makyaj uygulamalarına daha çok gereksinim duyarlar. Çünkü, onların  yüzlerindeki tüm renkler birbirine yakın tondadır ve bu yüzden kaşları, kirpikleri ve dudakları silik görünümlüdür. Bu görünümden kurtulmanın en iyi yolu kalıcı makyaj uygulamalarıdır. Kalıcı makyaj uygulamalarına fazla ihtiyaç duyan diğer bir gurup ise; kirpik veya kaşları silik veya düşük olanlarla, ince dudak yapısına sahip olanlardır. Doğuştan veya sonradan dudak şekil veya renk bozukluğu olanlar da kalıcı makyajın yardımına koştuğu önemli guruplardır. Kalıcı makyaj uygulamaları bu sorunlar yüzünden hayattan zevk almayanların, yeniden hayata tutunarak yaşam kalitelerini artırmalarına büyük ölçüde katkı sağlar.

Kalıcı Kaş Makyajı - 3D Microblading Kıl Tekniği Uygulaması

Bu tekniğin uygulanması sonucunda yapılan kaşları gerçek kaşınızdan ayırt edemeyeceksiniz. Kaşlarınız daha doğal ve daha dolgun bir yapıya kavuşacak. Merkezimizde 1,5- 2 saat civarında sürecek olan uygulama süresince herhangibir ağrı veya acı hissetmeyeceksiniz. Derinin yüzeyine yakın yapılan uygulama sonrasında deride herhangibir dökülme ile karşılaşmazsınız.


            Kalıcı Dudak Makyajı – Dudak Kontürü  

 

Kalıcı makyajın dudak çevresine ince bir kontür halinde yapılması sonucu dudaklarınız daha dolgun görünür  ve dudak hatları belirginleşir.  Bu ayrıca dudak kenarındaki kırışıkların kamufle olmasını da sağlar. Dudaklara uygulanan kalıcı makyajda doğal dudak renginizin yarım ton daha koyusu tercih edilir. Bu tercih dudaklarınıza doğallık ve dolgunluk katarak kusurların örtülmesini sağlar. Kalıcı makyajın dudak uygulamalarında kullandığımız kremler ve diğer ürünler sayesinde ağrı ve acı hissetmezsiniz.  

 

Kalıcı Eyeliner Makyaj 

 

Günlük hayatta sürekli bakımlı görünmek isteyenlerle küçük göz yapısına sahip olanların sıklıkla talep ettikleri bir kalıcı makyaj uygulamasıdır. Bitkisel boyalar tek kullanımlık iğneler vasıtasıyla, kalıcı makyaj cihazları kullanılarak göz kapağına, alt ve üst kirpik hatlarına itina ile enjekte dilerek uygulanmaktadır.  Cilt yapınıza bağlı olarak ortalama olarak 2 ila 5 yıllık bir kullanım ömrü bulunmaktadır.

 

 

Sizlere uygun uygulamaları ve kalıcı makyaj hakkında ayrıntılı bilgi almak için merkezimizle iletişime geçebilir, yada bizleri ziyaret edebilirsiniz. Sayfamızda size uygun muhakkak bir kampanyamız vardır. Uygun fırsatları kaçırmamak için kampanyalarımız bölümünü inceleyebilir yada instagram sayfamızı takip edebilirsiniz.

 

Güzel Kalın...

 DİĞER UYGULAMALARIMIZI AŞAĞIDAKİ LİNKLERDEN ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ

LAZER EPİLASYON
MEDİKAL CİLT BAKIMI
DERMATERAPİ
PIERCING / PİRCİNG
KALICI MAKYAJ
SAÇ SİMÜLASYONU

ESTETİK UYGULAMALARIMIZ BIODERMA ITALIANA ESTETICALAZER EPİLASYONDA ÜSTÜN SONUÇLARNEDEN DAHA FAZLA ÖDEYESİNİZLAZER EPİLASYONDERMATERAPİ MEDİKAL CİLT BAKIMI KALICI MAKYAJPIERCING / PİRSİNGDERMAPEN DERMAROLLER PRP CİLT GENÇLEŞTİRME YENİLEMEPRP SAÇ TEDAVİSİ UYGULAMALARI