LAZER EPİLASYON, MEDİKAL CİLT BAKIMI VE DERMATERAPİ (DERMAPEN DERMAROLLER) UYGULAMALARI BIODERMA ITALIANA ESTETICA LAZER EPİLASYON VE MEDİKAL CİLT BAKIMI SOSYAL MEDYA TAKİBİ MEDİKAL CİLT BAKIMI, MEDİKAL CİLT BAKIMI VE DERMATERAPİ (DERMAPEN DERMAROLLER) UYGULAMALARIBIODERMA ITALIANA ESTETICA LAZER EPİLASYON, DERMAPEN VE MEDİKAL CİLT BAKIMI UYGULAMALARIMIZI  INSTAGRAMDAN TAKİP EDİN          BIODERMA ITALIANA ESTETICA LAZER EPİLASYON, MEDİKAL CİLT BAKIMI VE DERMAPEN UYGULAMALARIMIZI TWITTER DAN TAKİPBIODERMA ITALIANA ESTETICA DERMAPEN VE LAZER EPİLASYON UYGULAMALARIMIZI FACEBOOKTAN TAKİP EDİN
ERKEKLERE İÇİN LAZER EPİLASYON, DERMAPEN VE MEDİKAL CİLT BAKIMI UYGULAMALARIERKEKLER İÇİN LAZER EPİLASYON VE ESTETİK UYGULAMALARERKEKLERE İÇİN LAZER EPİLASYON VE DİĞER ESTETİK UYGULAMALARERKEKLER İÇİN LAZER EPİLASYON-MEDİKAL CİLT BAKIMI-DERMAPEN  VE ESTETİK UYGULAMALARIMIZ

MEDİKAL CİLT BAKIMI

PROFESYONEL MEDİKAL CİLT BAKIMI

Yaşınız ilerledikçe cildiniz yıpranmaya ve kurumaya başlar. Yağ üretimi ve hücre yenilenmesi yavaşladığı için dış etkenlere karşı savunmasız kalan cilt suyunu kaybeder. Kolajen ve elastin proteinleri azalan ciltte, nemsiklik ve kuruluktan ötürü çizgiler ve sarkmalar kendini göstermeye başlar. Devamında canımızı sıkan yoğun kırışmalar aynaya her baktığımızda içimizi acıtır... Bu yıpranmanın ve kırışmanın genel olarak yaşlanmaya bağlı olduğunu söyleyenlere inanmayın. Yaşı ilerlemiş olmasına rağmen ışıl ışıl, yumuşacık ve kırışıklığı olmayan insanları çevrenizde artık sıklıkla görüyorsunuz değil mi? Onların hepsi ciltlerini kaderin ve zamanın eline bırakmama konusunda ısrarcı olan ve bu sayede güzelliği yakalamış insanlar. Hepsinin ortak bir sırları var; düzenli olarak profesyonel medikal cilt bakımı yaptırmak.

Profesyonel medikal cilt bakımı ile yıllardır cildinizi mesken tutmuş olan makyaj artıklarından, siyah noktalardan ve ölü deri hücrelerinden kurtulmanız mümkün. Cildinizi bebeksi yumuşaklığına ve ışıl ışıl bir görüntüye medikal cilt bakımı sayesinde tekrar kavuşturabiliriz. Muhakkak evlerinizde cildinizin sağlıklı olması için çeşitli yöntemler uyguluyorsunuzdur. Ama bir türlü, dışarıda sık sık karşılaştığınız o ışıltılı cilde sahip insanlarınkine benzemedi cildiniz. İstediğiniz görüntüyü, evinizde uyguladığınız klasik yöntemlerle alamazsınız. Böyle bir görüntü için medikal cilt bakımı vazgeçilemez bir gerekliliktir.   

Neden Profesyonel Medikal Cilt Bakımı?

Medikal cilt bakımı yaptırdığınızda ;

Cildinizdeki gözenekler temizlenir. Temizlenen gözeneklerin içleri açılır ve siyah nokta ve sivilce gibi sorunlar  oluşmaz.   

Cildinizdeki gözeneklerin temizlenmesiyle deriye ihtiyaç duyduğu, fakat bu zamana kadar alamadığı oksijen rahatlıkla aktarılmaya başlar.

Temizlenmiş gözeneklerden yeterli oksijen alımının sağlanmasıyla cilt toparlanır ve o eski sararmış, solgun ve yorgun halinden uzaklaşmaya başlar. Cildiniz tazelenir ve ferah bir görüntü alır. 

Gözeneklerin temizlenmesiyle cilt açılan gözeneklerden ihtiyaç duymadığı ve kendisi için zararlı olan toksinleri ve lenf drenajı rahatlıkla dışarı atar. 

Cildin biyolojik ph dengesi düzene sokulur.

Cilt sıkılaşır ve pürüzsüz, sağlıklı, ışıltılı bir görünüm oluşur

Profesyonel Medikal Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Merkezimizde profesyonel medikal cilt bakımınıza başlamadan önce uzman estetisyenimiz cildinizi  elektronik mikroskop ile analiz eder. Cilt bakım cihazının loopı (büyüteç) ile cildinizi yakından inceleyerek cildinizin sorunlarını ve ihtiyaçlarını belirler. Bu inceleme ile cilt tipiniz ve cildinize uygun olan ürünler belirlenir. Profesyonel medikal cilt bakımı uygulamasının devamında ;

Cildiniz cilt temizleme sütü ile temizlenerek işleme başlanır.

 

Cildinize  peeling uygulaması yapılarak cildinizdeki  ölü hücreler arındırılır.

 

Gözeneklerin açılması için cildinize  ozon buharı uygulaması yapılır.

 

Cildiniz  yumuşayıp gözenekler açıldıktan sonra, cildinizdeki  komedonlar (siyah nokta) vakum yöntemi veya trikomedon ile alınarak temizlenir.

 

Cildiniz yüksek frekansla dezenfekte edilir ve sakinleştirilir.

 

Cilt tipinize  uygun serum ve ampul iyontoferez ile cildinize  yedirilir.

 

Cildinize  uygun maske ince bir tabaka halinde sürülür. Maskeli olarak 10-15 dakika bekletildikten sonra cildiniz  temizlenir.

 

Cildinizdeki gözenekler  tonik uygulamasıyla sıkılaştırılır.

 

Sıkılaştırılmış cildinizin yapısına uygun olan  nemlendirici ve rahatlatıcı krem ile cilde hafif masaj yapılır ve işlem tamamlanır.

Ortalama 1,5 – 2 saat süren profesyonel medikal cilt bakımından sonra ölü hücrelerinizden ve siyah noktalardan kurtulmuş, cilt üzerinde oluşan ve cildi kötü gösteren lekelenmelerden arınmış, olursunuz. Cildinizdeki yağın yerini gerekli seviyedeki nem almış ve cildiniz sıkılaşmış olur. Teninizi yeni doğmuş gibi taze hisseder ve çok daha genç görünürsünüz.  

Profesyonel medikal cilt bakımınızın amacı sadece güzel görünmek değildir. Aynı zamanda beden ve ruh sağlığımızı da   korumaktır. Işıl ışıl ve sağlıklı görünen bir cilt, tüm çevremizle olan ilişkilerimizi olumlu yönde etkiler. Özgüvenimizin yerine gelmesini sağlayan bakımlı bir cilt, gelecekteki başarılarımızın önemli bir destekçisidir. Moral eğrimizin sürekli artıya doğru çıkmasını sağlar. Bu sebeple herkes, günlük olarak yaptığı cilt bakımlarının yanı sıra muhakkak ayda en az bir kez profesyonel cilt bakımını yaptırması gereklidir.

Sizlere uygun uygulamalar ve profesyonel medikal cilt bakımı  hakkında ayrıntılı bilgi almak için merkezimizle iletişime geçebilir, yada bizleri ziyaret ederek ücretsiz cilt analinizi yaptırabilirsiniz. Düzenli olarak cilt bakımını yaptıranlara yönelik  çok uygun paketlerimizi kampanyalarımız sayfasından takip edebileceğiniz gibi instagram sayfamızı da takip edebilirsiniz.

 

Güzel Kalın...DİĞER UYGULAMALARIMIZI AŞAĞIDAKİ LİNKLERDEN ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ

LAZER EPİLASYON
MEDİKAL CİLT BAKIMI
DERMATERAPİ
PIERCING / PİRCİNG
KALICI MAKYAJ
SAÇ SİMÜLASYONU

ESTETİK UYGULAMALARIMIZ BIODERMA ITALIANA ESTETICALAZER EPİLASYONDA ÜSTÜN SONUÇLARNEDEN DAHA FAZLA ÖDEYESİNİZLAZER EPİLASYONDERMATERAPİ MEDİKAL CİLT BAKIMI KALICI MAKYAJPIERCING / PİRSİNGDERMAPEN DERMAROLLER PRP CİLT GENÇLEŞTİRME YENİLEMEPRP SAÇ TEDAVİSİ UYGULAMALARI